O nas

Firma Technopol specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy opakowań z tektury.

 

Od początku naszej działalności podejmujemy się trudnych i skomplikowanych zadań, aby móc Państwu proponować najdoskonalsze produkty oraz usługi.

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo różnego rodzaju opakowania kartonowe, pudła tekturowe wykonywane za pomocą wykrojników, wyposażenie do kartonów – przekładki, wkładki oraz kratownice, a także tekturę warstwową.
Jednym z ważniejszych założeń polityki firmy Technopol, jest dbałość o środowisko naturalne, dlatego oferowane przez nas opakowania tekturowe, są produktami ekologicznymi, które nadają się do recyclingu. Dzięki nieustannemu rozwojowi działalności oraz inwestycjom w innowacyjne technologie oraz park maszynowy, możemy wykonać pudła kartonowe i opakowania z tektury specjalnie na Państwa indywidualne zamówienie.

Klienci są dla nas najważniejsi, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby kartony oraz inne produkty z naszego asortymentu, były zgodne z Państwa wysokimi oczekiwaniami.

Producent kartonów, firma Technopol serdecznie zaprasza Państwa do współpracy.

Misja

Jesteśmy nowoczesnym i ciągle rozwijającym się przedsiębiorstwem. Mamy za sobą wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę, dzięki którym możemy z powodzeniem realizować naszą misję oraz współtworzyć sukcesy naszych Klientów i zdobywać ich zaufanie. Wierzymy, że pełne skoncentrowanie się na zaspokajaniu potrzeb i preferencji Klientów jest niezbędne do osiągnięcia zamierzonych celów. Jesteśmy otwarci na potrzeby rynku i chcemy z powodzeniem spełniać jego oczekiwania. Priorytetowe jest dla nas ciągłe podnoszenie jakości naszych produktów. Jesteśmy przedsiębiorstwem, które wiedzą, praktyką i rzetelną pracą zdobywa miano niezawodnego partnera w biznesie.

Firma

Firma Technopol Group Sp. z o.o. powstała w roku 1999. Produkcja zlokalizowana jest w dwóch punktach: Ostrowie Wielkopolskim i Żyrardowie, co umożliwia nam działanie na terenie całej Polski. Główny profil przedsiębiorstwa stanowi produkcja i sprzedaż opakowań z tektury oraz tektura. Szerokie kontakty z producentami tektury, pozwalają nam zaoferować Państwu najwyższej klasy wyroby, sprawne wsparcie logistyczne oraz konkurencyjne ceny. Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu wykonanie dowolnego opakowania klapowego i fasonowego z wielokolorowym nadrukiem. Oferujemy także pomoc w przygotowywaniu projektów opakowań oraz nadruków. Posiadamy także własne zaplecze logistyczne, które pozwala nam docierać do Państwa na czas.

 

 

Większość naszych opakowań jest wykonana ze szczególnym uwzględnieniem procesów przyjaznych środowisku naturalnemu. Opakowania tekturowe mają charakter produktu jednorazowego i całkowicie nadają się do recyklingu.

Pracownicy Działu Handlowego to opiekunowie Klienta, ludzie, którzy chętnie służą informacją potencjalnym Klientom, zaś dla już obecnych są ich ambasadorami w firmie, dbając o fachowość i terminowość ich zleceń.

To co jest według nas najważniejsze w biznesie to satysfakcja Klienta. Zawsze dokładamy wszelkich starań, by każdy, kto tylko raz zdecyduje się na nasze usługi, zechciał do nas powrócić. Wierzymy, że taka forma współpracy jest korzystna zarówno dla Klienta, jak i dla nas. Dla tego działu najważniejszym zadaniem pozostaje właściwa komunikacja z Klientami oraz budowanie długookresowych relacji opartych na wzajemnym zaufaniu. Każdego dnia na Państwa zapytania i zamówienia czeka zespół sympatycznych i wykwalifikowanych pracowników handlowych.

Za swoją działalność firma otrzymała wiele nagród, m.in. nagrodę Gazeli Biznesu 2006 oraz 2007. Wydawnictwo Puls Biznesu sklasyfikowało Technopol Group Sp. z o.o. na 15 miejscu w województwie wielkopolskim. Firma znalazła się w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm.
Posiadamy również certyfikat jakości ISO 9001 : 2000.